Відео-інтерв’ю з Любцею Черніковою

13 листопада 2013
Відео

Відома дизайнерка про етнічний одяг, команду, велосипед та цимбали :)

Увага! Невдовзі Любця Чернікова завітає у Чикаго :)

21 грудня, о 6 вечора, вперше у Північній Америці відбудеться Ukrainian Fashion Night – українське fashion show, де Любця представить свою нову етнік-колекцію «ЗимНА».

Тож не прогавте шансу познайомитися з творчістю молодого покоління сучасної української моди!


Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Ігор 18 листопада 2013
гарно, ще!
Дмитро 16 листопада 2013
Дівчина за камерою? Я приємно здивований!
Ніна 16 листопада 2013
Таке гарне відео, молодці!
СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут