"Вбити все, що між нами було" - про що новий кліп гурту Epolets

18 жовтня 2017
Редакція


Гурт Epolets презентував кліп на пісню "Одна". Режисером і сценаристом відео виступив Ігор Троцький. Зйомки проходили в занедбаному токарному цеху.

"Нам давно хотілося написати баладу. І тому, коли народилася пісня "Одна", ми вирішили, що на неї обов'язково потрібно зняти відео. Ця пісня - про пережите мною розлучення з дівчиною. Сама по собі композиція стала для мене дуже великим одкровенням, тому мені не хотілося, щоб кліп був тісно пов'язаний з її історією і, тим більше, дослівно описував те, про що вона", - ділиться фронтмен гурту, Павло Варениця.

Важливо відзначити, що цей кліп і пісня сильно відрізняються від звичного репертуару групи. А головну роль грають не самі музиканти, а збірний образ дівчини.

"Це історія про владну дівчину, яка розриває відносини з молодими людьми - грубо і назавжди. Вбити все, що між ними було, стало сенсом її життя. Більшого у неї немає", - коментує Ігор Троцький.

Гурт Epolets існує з 2012 року. На сьогоднішній день в арсеналі музикантів три записаних альбоми, безліч кліпів і синглів. 17 листопада в столичному клубі Sentrum відбудеться презентація четвертого студійного лонгплея "Діти моря", після чого музиканти поїдуть в тур містами України. Крім того, 8 листопада Epolets виступлять запрошеними гостями на концерті британського інді-колективу The Kooks в Києві.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут