В мережу виклали відео про "українські Мальдіви"

20 червня 2017
UAPOST.US


Про красу острова Джарилгач у Чорному морі розповіла команда біологів-екологів "B Wild" у своїй відеороботі.

Джарилгач — острів у Каркінітській затоці Чорного моря. Найбільший острів України та Чорного моря.

"Цей наш фільм-візитівку присвячено пам'яті Світлани Миколаївни Шульги — директора національного природного парку "Джарилгацький" і людині, завдяки якій відбулось становлення парку. Місце, де можна побачити дику природу в усі боки навколо себе до обрію, зупинка для перелітних птахів усієї Європи і кілометри диких пляжів, неземні ландшафти.

"Пташине Ельдорадо" і "Українські Мальдіви" — це все про острів Джарилгач, найбільший незаселений європейський острів, що знаходиться в Україні! Запрошуємо познайомитись ближче з чарівним Джарилгачем", — пишуть автори фільму на своїй сторінці у Facebook.

За кілька днів цей відеоролик набрав більше 12 тисяч переглядів на Youtube.

(via)
UaPost

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут