В Інтернеті з'явився фільм про пекельні страждання українців у полоні

30 листопада 2015
UAPOST.US
У мережі виклали новий вражаючий фільм "Полон", сюжет якого пов'язаний із сьогоднішніми подіями на сході України, повідомляє UaPost.

"Це фільм про сучасні реалії, про один день із життя в полоні. Фільм емоційний. Ми хотіли зробити в ньому узагальнення теми полону і взагалі теми війни, коли війна відбирає у людини право не тільки жити, а й померти, тому що в полоні людина зовсім не належить собі", - зауважив режисер Анатолій Матешко.
 
Офіційна прем'єра стрічки відбулася під час цьогорічного МКФ "Молодість".

Як розповів Матешко, фільм зняли за 7 днів у Київській області. У ньому показано 12 героїв, яких режисер порівнює з апостолами. У головних ролях в "Полоні" зіграли Володимир Горянський, Лариса Руснак, Остап Ступка та інші. Дія фільму відбувається в сучасній Україні.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

ЙДУ НА ВИ! Дослідник кинув виклик науковцям
В мережі проходить публічна дискусія щодо проблеми астрономічної функції курганного комплексу «Обсерваторія Безводівка». Дослідник-астроархеолог Гріандр Тарновський виклав всі матеріали та документи у відео.
Дивитись тут