"Українські Дні" - 2015 в Чикаго

3 вересня 2015
UAPOST.US
Впродовж двох днів, 22-23 серпня, в Українській околиці міста Чикаго, у Сміт Парку, відбувався щорічний український фестиваль: відзначення 24-ої річниці Незалежності України. "Українські Дні -2015".

Традиційно, святкування було організовано Українським Конгресовим Комітетом Америки, відділом в штаті Іллінойс із залученням громадських організацій в Чикаго, що є членами УККА, а також за підтримки Генерального консульства України в Чикаго, представників органів місцевої влади.

Фестиваль відкрився не лише для гостей, але й підприємців, комерційних та некомерційних організацій, котрі представляли свої товари і послуги усім відвідувачам. Активно працювали мобільні кухні, було облаштовано дитячий майданчик. Проводилися конкурси  вишиванок, дитячого малюнку. Новинкою цього свята стали "Козацькі забави" - зі спортивними змаганнями та споживанням кулешу, які організувала УГО "ПОмаранчева Хвиля".

Концертну програму склали виступи гостей з України та місцевих виконавців: Олександр Божик та "Божик бенд", Оксана Муха, Танцювальний ансамбль "Громовиця", Володимир Окілко, Павло Доскоч, Ольга Монастирська, Cестри Мальгівські, Мар'яна Сташко, Ольга Цвинтарна, Діана Собчук, Віта Поляк та Анастасія Бакун, Дует "Едельвейс", Наталя Кісіль, Ансамбль "Чарівний Глечик", Духовий оркестр "Беркут", Танцювальний ансамбль "Вишиванка", Надія Корабейник та Ірина Киян, Тетяна Бедрус.

Спонсорами свята були: Українсько-американська кредитна спілка Самопоміч, МB Financial банк, Корпорація Міст, Телефонна компанія WDT, PNC–Banк, Продюсерська компанія Fish-can-fly, Europian services at Home, Arka Ekspress.

(via)

Дивіться також:
Мітинг у Чикаго на підтримку українських політв'язнів 

Як у Нью-Йорку відзначили День незалежності України
День українського прапора у Чикаго
 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

ЙДУ НА ВИ! Дослідник кинув виклик науковцям
В мережі проходить публічна дискусія щодо проблеми астрономічної функції курганного комплексу «Обсерваторія Безводівка». Дослідник-астроархеолог Гріандр Тарновський виклав всі матеріали та документи у відео.
Дивитись тут