"Українські Дні" - 2015 в Чикаго

3 вересня 2015
UAPOST.US
Впродовж двох днів, 22-23 серпня, в Українській околиці міста Чикаго, у Сміт Парку, відбувався щорічний український фестиваль: відзначення 24-ої річниці Незалежності України. "Українські Дні -2015".

Традиційно, святкування було організовано Українським Конгресовим Комітетом Америки, відділом в штаті Іллінойс із залученням громадських організацій в Чикаго, що є членами УККА, а також за підтримки Генерального консульства України в Чикаго, представників органів місцевої влади.

Фестиваль відкрився не лише для гостей, але й підприємців, комерційних та некомерційних організацій, котрі представляли свої товари і послуги усім відвідувачам. Активно працювали мобільні кухні, було облаштовано дитячий майданчик. Проводилися конкурси  вишиванок, дитячого малюнку. Новинкою цього свята стали "Козацькі забави" - зі спортивними змаганнями та споживанням кулешу, які організувала УГО "ПОмаранчева Хвиля".

Концертну програму склали виступи гостей з України та місцевих виконавців: Олександр Божик та "Божик бенд", Оксана Муха, Танцювальний ансамбль "Громовиця", Володимир Окілко, Павло Доскоч, Ольга Монастирська, Cестри Мальгівські, Мар'яна Сташко, Ольга Цвинтарна, Діана Собчук, Віта Поляк та Анастасія Бакун, Дует "Едельвейс", Наталя Кісіль, Ансамбль "Чарівний Глечик", Духовий оркестр "Беркут", Танцювальний ансамбль "Вишиванка", Надія Корабейник та Ірина Киян, Тетяна Бедрус.

Спонсорами свята були: Українсько-американська кредитна спілка Самопоміч, МB Financial банк, Корпорація Міст, Телефонна компанія WDT, PNC–Banк, Продюсерська компанія Fish-can-fly, Europian services at Home, Arka Ekspress.

(via)

Дивіться також:
Мітинг у Чикаго на підтримку українських політв'язнів 

Як у Нью-Йорку відзначили День незалежності України
День українського прапора у Чикаго
 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут