Українська співачка із США презентувала кліп "Щедрий вечір"

12 січня 2017
UAPOST.US

Співачка Аничка (справжнє ім'я - Анна Чеберенчик), яка вже третій рік збирає в США кошти для поранених бійців АТО, представила кліп "Щедрий вечір, добрий вечір".

Різдвяні свята асоціюються водночас з морозяними вечорами і теплом родинного дому. Багаті столи, лункі колядки і щедрівки, віншування та гостини - це Різдво, Старий Новий рік, Водохреща. А ще - дитячий сміх та непідробна радість очікування дива. Усе це можна відчути у новому кліпі співачки. Режисером-постановником відео виступив Тарас Галишко.

Зазначимо, що Аничка вже третій рік активно гастролює по США з благодійними концертами на підтримку поранених бійців АТО (вона дала за океаном десятки концертів, на яких зібрала на реабілітацію українських воїнів понад $100 тис.).

(via)
UaPost

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут