Ukrainian Village Festival 2015

23 вересня 2015
UAPOST.US
12-13 вересня в Чикаго на парафії св. Володимира і Ольги відбувся традиційний (13-й рік поспіль) Ukrainian Village Fesival.

Серед офіційних гостей були конгресмeн Майк Квіґлі, олдермeн Браян Гопкінс, громадський діяч Стів Демітро.

Розважали гостей фестивалю місцеві гурти, танцювальні ансамблі "Громовиця" і "Чарівний глечик", заслужені артисти України Дмитро і Назарій Яремчуки, саксофоніст Стас Манюх, фіналіст конкурсу "Голос країни" Володимир Окілко та польський танцювальний колектив "Полонія".

(via)

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут