У Нью-Йорку вшанували пам'ять жертв Голодомору

27 листопада 2015
UAPOST.US
Цього року виповнюється вже 82 річниця трагедії, коли були замордовані голодною смертю близько 10 мільйонів українців, тому що у них відібрали, за сталінськими наказами, найцінніше - їхній хліб, який вони виростили на своїй землі.

Панахида відбулася у храмі Святого Патріка, де взяли участь учні зі Школи Українознавста "Самопоміч", Нью-Йорк, студенти Академії Святого Юра, Нью-Йорк, представники молодіжних організацій ПЛАСТ та СУМ, в також церковні та громадські діячі.

Урочистий молебень закінчився піснею "Боже, великий єдиний, нам Україну храни", у виконанні хору "Думка".

(via)

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут