Травніков Олексій про дружбу з підліткамиОлексій Травніков – керівник руху "Сімейне життя" в Україні. Говоримо про те, як батькові бути другом для своєї дитини.

Батьку потрібно вкладати в дітей свій час.

Добре, коли батько проводить з кожною своєю дитиною особисто, кілька годин в тиждень.

І звичайно, що кожен помиляється. Тому батько має бути відкритим і вибачатись перед своєю дитиною, якщо так стається.

Профіль Олексія у fb - www.facebook.com/olexiy.travnikov

ВСІ відео ТАТО ВЛОГу за посиланням - ➡➡➡ www.youtube.com/c/ТАТОВЛОГ

#ТатоВлог #батько #батьківство

Сторінки в соц мережах:
vk.com/tatovlog
www.facebook.com/TATOVLOG
www.instagram.com/tatovlog
twitter.com/voven_s

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут