Печемо тістечка з яблуками

25 жовтня 2018
Григорій

Троянди з яблук від Григорія Трохименка


Для приготування цього рецепту нам знадобиться мінімум інгредієнтів:

  • Яблука, бажано не соковиті;
  • Листове тісто  без дріжджів;
  • Сік лимона;
  • Цукрова пудра;
  • Полуничний джем.

Нарізаємо тонко яблука, викладаємо в ємність та заливаємо гарячою водою. Додаємо сік половинки лимона. Та залишаємо розм’якнути.

Листове тісто нарізаємо та розкатуємо на тонкі смужки. Змащуємо дуже тонким шаром полуничного джему. Викладаємо яблука. Згортаємо половинки тіста та починаємо акуратно скручувати, слідкуючи, щоб яблука не випали. 

Форму легко обсипаємо борошном та викладаємо отримані троянди. Ставимо випікатися в духовку на 17-20 хвилин. 

Готові троянди посипаємо цукровою пудрою. Все: тістечка готові!

Смачного!

Зображення - pinterest.com.


Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут