Свiтовий ММА турнір CAGE ENCOUNTER 6 повертається в Україну, 29.03.2017, Київ

24 березня 2017
Open World

Шанувальники змішаних єдиноборств матимуть змогу спостерігати наймасштабнішу подію в світі ММА — CAGE ENCOUNTER 6

14 епічних поєдинків, два з яких будуть жіночими,  між найсильнішими спортсменами з різних країн світу: Азербайджану, Франції, Білорусії, Люксембургу, Молдови, США, Австрії, Бразилії і, звичайно ж, України!

Турнір проходитиме за правилами ММА в ЕКСАГОНІ, який створений за ексклюзивним проектом WWFC. У боях прийматимуть участь одні з найсильніших бійців зі всього світу, які мають високу популярність і хороші рейтинги на світовій арені.

Нагадаємо, що медіа директором  турніру  незмінно лишається відомий український реп виконавець XLDELUXE.

CAGE ENCOUNTER 6 без сумніву стане найвидовищнішим ММА-шоу міжнародного рівня в Україні!

Дата і час проведення: 29 березня 2017, початок о 19:00

Місце проведення: Палац Спорту, Спортивна площа,1 , Київ


Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут