StopFake у Чикаго

8 квітня 2015
UAPOST.US
6 квітня в Northwestern University Чикаго відбулася лекція співзасновниці організації StopFake Тетяни Матичак, повідомляє UaPost.

Сайт для перевірки фактів Stopfake.org був запущений 2-го березня 2014. Ініціаторами його створення стали випускники та студенти Могилянської школи журналістики та програми для журналістів і редакторів Digital Future of Journalism.

До проекту долучилося багато журналістів, маркетологів, програмістів, перекладачів та всіх, кому небайдужа доля України та її народу. Основною метою співтовариства є перевірка і спростування перекрученої інформації і пропаганди про те, що відбувається в Україні, яка поширюється в ЗМІ, зокрема російських.


Читайте також: Факти російської брехні про Україну
 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Сни, що снилися кожному, які не варто ігнорувати: їхнє значення
Таємниці сновидінь і їхні значення приваблювали людей століттями. Щоб проаналізувати свої сни, потрібно спочатку звернути увагу на те, як ми поводимося в повсякденному житті. Що саме означають наші сни і як їх можна проаналізувати. Додивіться до кінця і ви все дізнаєтесь!
Дивитись тут
6 ТЕСТІВ ДЛЯ ПЕРЕВІРКИ ПАМ'ЯТІ І МОЗКУ. ЯКА ШВИДКІСТЬ У ТВОГО?
Вам доведеться відповісти на 6 запитань. Але час для вирішення завжди буде обмежений — лише 10 секунд. , у кінці відео обов’язково напишіть в коментарях, на скільки запитань із 6 ви відповіли правильно.
Дивитись тут