Спогади між дотиками у віршах "Втечі"

12 квітня 2020
Ярослава Савош

Озвучені три поезїі зі збірки 1969 року: відеоряд змінюється відповідно до кожної.

Член Нью-Йоркської групи поетів. Президент Українського інституту модерного мистецтва в Чикаго (з 1996). Родом з Тернопільщини, народився у 1937, з 1944 року — в еміграції: спочатку в Німеччині, з 1949 — у США. Навчався на факультеті загального літературознавства університету Чикаго.

Oleh Kowerko is a Ukrainian and American poet. He is a member of the New York Group of Poets. He served as a President of the Ukrainian Institute of Modern Art. HB: May 7, 1937 (age 82 years).


Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут