Щорічна премія Kyiv Tourism Awards - 2017 у Києві

12 жовтня 2017
Open World


6 жовтня у Києві відбулася щорічна церемонія з нагородження кращих представників туристичного бізнесу міста — Кyiv Tourism Awards 2017.

Вітаємо номінантів, найкращих представників туристичного бізнесу щорічної премії Кyiv Tourism Awards 2017, які 6 жовтня у Києві на церемонії нагородження представили свої компанії у різноманітних номінаціях. Особливо вітаємо засновників журналу "Міжнародний Туризм", які отримали визнання Національного Рекорду України, компанію Coral Travel з нагородженням в номінації Найкращий туристичний оператор з в’їзного іноземного туризму.

@OpenWorldInfo

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Сни, що снилися кожному, які не варто ігнорувати: їхнє значення
Таємниці сновидінь і їхні значення приваблювали людей століттями. Щоб проаналізувати свої сни, потрібно спочатку звернути увагу на те, як ми поводимося в повсякденному житті. Що саме означають наші сни і як їх можна проаналізувати. Додивіться до кінця і ви все дізнаєтесь!
Дивитись тут
6 ТЕСТІВ ДЛЯ ПЕРЕВІРКИ ПАМ'ЯТІ І МОЗКУ. ЯКА ШВИДКІСТЬ У ТВОГО?
Вам доведеться відповісти на 6 запитань. Але час для вирішення завжди буде обмежений — лише 10 секунд. , у кінці відео обов’язково напишіть в коментарях, на скільки запитань із 6 ви відповіли правильно.
Дивитись тут