Що приховують ілюзіоністи: 5 викриттів найвідоміших фокусів

Секрет фокусів та ілюзій полягає в тому, що люди просто хочуть бути обдуреними і вірять в магію. Адже кожен розуміє, що не можна просто так розпиляти дівчину навпіл, а потім склеїти її назад.

Але під час фокусів ми посміхаємося і не шкодуємо оплесків. Поспішаємо вас засмутити, у цьому випуску ми розвіємо міф про існування магії і розкриємо декілька секретів фокусників. Тож пропонуємо вам до уваги основні секрети 5-ти найпопулярніших фокусів!

Зображення - pinterest.com.


Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

НАСКІЛЬКИ ТИ УНІКАЛЬНИЙ? 10 РІДКІСНИХ ОСОБЛИВОСТЕЙ ТІЛА
У кожного з нас є якісь відмінні риси. Родимки, форма носа, колір очей тощо. Але існують по-справжньому унікальні особливості тіла, якими володіють лише рідкісні люди в усьому світі.
Дивитись тут
Наскільки розвинений твій мозок? Шість завдань для перевірки
За допомогою цього відео ви зможете перевірити, наскільки розвинений твій мозок. Ви спробуєте вирішити шість задач, а в кінці відео я поясню, що означають ваші результати і дам практичні поради.
Дивитись тут