Репортаж із с.Широкине

9 червня 2015
UAPOST.US
Широкине - село у Волноваському районі Донецької області. Через масовані обстріли село майже повністю знищене, з майже 1 500 жителів, за даними української армії, залишилося лише декілька людей. В той же час, інформація про них не завжди доступна, адже село частково знаходиться під контролем ДНР. 

Дорога до села місцями прострілюється снайперами ДНР, також обстріли ведуться з 152 мм артилерії, що суперечить Мінським домовленостям.

За словами військових, тиждень тому їм довелося чекати більше години на дозвіл відкрити вогонь у відповідь, після чого сепаратисти запросили перемир'я.

За словами військових, у них немає довіри до ОБСЄ, бо вони не займають нейтральну позицію у конфлікті, частково ігноруючи факти і докази. Як пояснюють військові, нейтральною не може бути організація, у якій більше 50% - росіяни, та вихідці з колишнього СРСР.

Також військові зазначають, що генералітет у Києві отримує неправдиву інформацію про становище на фронті, або ігнорує правдиву інформацію, а представники генерального штабу виглядають шокованими, коли прибувають безпосередньо у Широкине, та стикаються з реаліями цієї частки фронту.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут