Пиріг з яблук

3 жовтня 2019
Григорій

Для пирога нам потрібно мінімум інгредієнтів:

яблука 4-5

цукор 1стакан

лимон 1/2

мед 2-3 чайні ложки

без дріжджове листове тісто

вершкове масло - 30 грам

Одже для пирога нам потрібно взяти яблука, почистити їх від шкурки, та нарізати на тоненькі пелюстки. Покришені яблука засипаємо цукром, давимо сік половинки лимона та додаємо мед. Акуратно все перемішуємо - щоб пелюстки яблук не поламалися. Залишаємо це все на 20-30 хвилин. Деко змащуємо маслом, та встеляємо листовим тістом. Далі по периметру дека викладаємо пелюстки яблук, попередньо віджавши сік. Пиріг ставимо в духовку на 40 хвилин накривши фольгою, та потім ще на 10 хвилин відкритим. Випікати потрібно при 180 градусах. Доки печеться пиріг необхідно зробити яблучну карамель для заправки. В каструлю виливаємо яблучний сироп що залишився від яблук та варимо його 10-15 хвилин. Додаємо масло та ще варимо 5-10 хвилин. Після того як пиріг дістали з духовки заливаємо його яблучною карамеллю. Пиріг добре смакує як холодним так і гарячим.


Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут