Прожити кінець 1945 з уласом самчуком

12 квітня 2020
Ярослава Савош

Охоплено час, коли "Волинь" вже відома, а ненаписаний "Ост" позбавляє сну. Озвучено кінець 1945 року: так починається книжка нотаток і листів Уласа Самчука про його період в таборі для переміщених осіб. Побут тісно переплетений з оцінками тогочасної світової дійсності, теорією літератури, політичними процесами, що спонукали інтеліґенцію до втечі в екзиль.

Цитату із "Фауста" виголосив Ярослав Кулій, епіграф з "Енеїди" -- Володимир Грисюк, решта озвучення і монтаж за Ярославою Савош.

Авторський правопис збережено.


Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут