Протистояння "Євланчик-Кутепова" набирає обертів...

23 листопада 2016
Сергій Комісаров

Велелюдний пікет біля дверей Посольства Великої Британії в Україні - в ім'я любові! Лише невеличке уточнення: любові матері до рідних дітей, яка не може з ними зустрічатися і спілкуватися. Що ж, у нашому буремному житті й таке трапляється. А якщо говорити по суті, то йдеться про конфлікт, який вже досить довго, немов іржа, роз'їдає колись щасливу родину російського бізнесмена Сергія Євланчика і його колишньої дружини, українки Марини Кутепової.

Батьки чубляться, а страждають діти. Адже їхня мати живе в Україні, а вони (бо так вирішив батько) - на теренах туманного Альбіону. І бізнесмен, екс-росіянин Сергій Євланчик, який отримав громадянство Великобританії через буцім-то постійне проживання з 2003-го по 2013-й рік на її території, не зважаючи на наполягання пані Марини, аж ніяк не збирається повертати доньку і сина на їхню Батьківщину - Україну.

Ось чому пікетувальники вирішили проводити акцію на підтримку Марини Кутепової саме навпроти вікон Посольства Великої Британії в Україні. На місце події пані Марина прибула разом із ними.

Мирна акція відбувалася у досить нервовій обстановці. Їй намагався завадити гіпер-рухливий і гіпер-галасливий молодий чоловік із гучномовцем у руках. Саме він - на думку Марини Кутепової - і є одним з адептів впливу бізнесмена Сергія Євланчика в Києві.

Що було далі - дивіться у спеціальному репортажі на каналі Ukrvideotravel, на який ми закликаємо вас активніше підписуватися. Адже, друзі, ми працюємо для вас.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут