Презентаційна виставка робіт учасників творчого симпозіуму у історичному місті Дубно!

19 серпня 2016
Open World
Два тижні – немов одна швидкоплинна мить! Ось і завершився живописно-графічно-скульптурний симпозіум «Дубенський замок – Х. Історія та постаті: переосмислення». Він став непересічною подією не лише для старовинного міста Дубно, а й для усього Волинського краю. Протягом напруженої творчої роботи як на території замку вельможних князів Острозьких і Любомирських, так і за його межами, учасники цього мистецького дійства встигли намалювати майже шістдесят живописних полотен. І всі ці роботи – першокласні! Віднині на території родового гнізда правителів Дубна також стоятиме скульптура, створена руками відомого київського скульптора Олександра Волосенка. Така велика кількість творчих робіт художників, графіків і скульпторів, які з»їхалися до древнього Дубенського замку із чотирьох областей України – є своєрідним творчим рекордом – якщо порівнювати десятий ювілейний пленер із попередніми, вважає куратор проекту Наталія Сухоліт. Подробиці про цю подію також дивіться у програмі «Мистецька хвиля+» на каналі Ukrvideotravel.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут