Презентація збірки Володимира Макаренка "Малярство"

7 травня 2015
UAPOST.US
3 травня в Інституті сучасного мистецтва Чикаго відбулася презентація збірки робіт відомого українського художника Володимира Макаренка - "Малярство".

На презентації мав слово Ярослав Мартинюк, котрий розповів про цікаві факти з біографії Володимира Макаренка та про дружбу з художником.

Другий доповідач - автор збірки, Олесь Демко розповів про життя Макаренка в СРСР, переїзд до Франції та становлення як художника у Парижі.

Збірка "Малярство" включає 45-річний творчий шлях українського художника-модерніста та понад 150 картин майстра.

www.uapost.us

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут