Прем'єра дебютного альбому від Е.К.А

30 листопада 2018
Юлия Бойко

Наприкінці осені відбулась довгоочікувана прем’єра дебютного альбому - “1” молодої співачки і автора своїх пісень – Е.К.А. Альбом дуже різноплановий та багатогранний, так як увібрав у собі різноманітні стилі : тут і tropical house, і rnb і deep house. «Я щаслива, що нарешті можу показати свій довгоочікуваний дебютний альбом. Треки наповнені абсолютно відвертими почуттями і історіями з мого особистого життя. Впевнена, що кожен зможе впізнати себе і пірнути у спогади під мою музику», коментує Е.К.А У альбом увійшли вісім оригінальних треків і чотири ремікси на вже відомі сингли - "Танці на воді", "Хімія", "Ти Той" і "ТиОс". Вже скоро Е.К.А планує у всеукраїнській тур на підтримку альбому “1”. Буде багато танцювальної музики, драйву і незабутніх емоцій. Тому чекаємо всіх на концертах співачки.


Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут