Показ колекції Pantelyk у Нью-Йорку

6 жовтня 2015
UAPOST.US
30 вересня, у Нью-Йорку відбувся показ колекції "Пантелик" української дизайнерки Ірини Лисої.
Репортаж Валентини Глушак.

В Українському Інституті Америки, що на 5 Авеню, можна було побачити сучасний етнік. Гості також могли оглянути картинки української художниці Ганни Криволап.

До Інституту на показ завітали кінематографісти Даміян Колодій та Леся Калинська, художниця - Оксана Ізб'янська та Міс Україна в Нью-Йорку Христина Баланецька - всі герої дописів та сюжетів від Валентини Глушак, спецкора UaPost у Нью-Йорку.

Організатор показу - громадська організація "Разом".

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут