Подвійне свято Ірини Мартиненко

Подвійне свято Ірини Мартиненко
https://www.youtube.com/watch?v=QFDWLdC9LbM
Обіймали, цілували, коштовні подарунки дарували,  здоров"я й радості бажали! А ще - вітали із виходом у світ першої літературно-художньої оповіді! Це я вам,друзі, розповідаю  про святкування  Дня народження і, водночас, презентацію книжки "Про що плаче скрипка" акторки, журналістки, а відтепер - і  молодого літератора Ірини Мартиненко (літературний псевдонім - Мирослава Кринична), яке гучно і весело відзначили у будинку Спілки  письменників України. Привітати  із подвійним святом у гості до пані Ірини прийшло більше ста шанувальників її таланту. В основному - друзі і колеги по акторському, журналістському і письменницькому цеху. І кожному із гостей молода талановита миткиня подарувала по примірнику своєї літературно-художньої оповіді. А потім заспівала - від щирого серця... Як це було - ви дізнаєтеся із програми "Мистецька хвиля+" на каналі Ukrvideotravel,на який ми закликаємо підписуватися усіх, кому небайдуже сучасне Мистецтво і його творці!

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут