Пісню представника України на Євробаченні 2017 зіграли на бандурі

12 травня 2017
Annie


Учасники українського проекту відродження бандури Bandura Style зіграли композицію представника України на Євробаченні 2017 гурту O. Torvald "Time" на бандурі та піаніно. Спочатку музиканти порадували невеликим анонсом на сторінці проекту у соцмережі Facebook. Однак потім вони опублікували повноцінний кавер пісні на YouTube-каналі.

Композицію, з якою рок-гурт представлятиме Україну на пісенному конкурсі Євробачення, виконали бандуристи Ярослав Джусь і Марина Круть. Творець відео та автор ідеї – Оксана Боровець.
 
У соцмережі музиканти написали, що хотіли насамперед підтримати український гурт, який виступить на міжнародному пісенному конкурсі. Також, за словами ініціатора проекту Ярослава Джусь, таким чином вони знову хотіли довести, що на бандурі можна зіграти абсолютно все.

(via)

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут