Пісенне джерело Градизьк. 25.06.2016

Відлунали пісні на Пісенному Джерелі в Градизьку Глобинського району Полтавської області. Приємно бачити шанувальників творчості Олександра Білаша і талановитих виконувачів живих українських пісень і танців над величним Дніпром. Саме на святі пісні було нагороджено лауреатів престижної Всеукраїнської мистецької премії імені Олександра Білаша (за вагомий внесок у духовний розвиток України) - учасників гурту "Сусіди": Григорія Соколовського, Ростислава Галагана, Валентину та Віктора Матвієнко. Також на Пивисі були нагороджені воїни АТО, які несамовито захищали Ураїну на сході та гарантували нам спокій на цьому великому святі.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут