Персональна виставка "З Україною в серці" 
Оксани Полтавець-Гуйди

Іноді у моєму житті трапляється і таке : переповнений позитивними емоціями, милуюся  Карпатами... Яка ж краса! І тут - досить несподівано для мене - у кишені спортивної куртки дзеленчить телефон : "Київ на дроті!" Ну, думаю, все : фініш відпочинку, знову "труба кличе"... У слухавці чую приємний жіночий голос : "Пане Сергіє, від імені моєї сестри, заслуженого художника України,в.о. ректора Інституту ім. Михайла Бойчука Оксани Вікторівни Полтавець-Гуйди,запрошую Вас  на відкриття її персональної виставки "З Україною в серці!" Спрацьовує журналістський рефлекс, вироблений протягом довгих літ роботи на телебаченні : "Місце, дата, початок події?" Жіночий голос бадьоро рапортує.  І у цей момент  мій радісний настрій миттєво погіршується : не встигну! Вловивши зміну інтонації у голосі, співрозмовниця (а зі мною спілкувалася заслужена артистка естрадного мистецтва України Наталка Полтавець, сестра Оксани Полтавець - Гуйди) із сумом зітхає : "Що поробиш... Але коли повернетеся із відпочинку  до столиці, все одно приходьте на виставку. Не пошкодуєте". Я обіцяю : "Прийду!" І ось я у Києві. Цього дня, "озброївшись" відеокамерою і блокнотом, приходжу до Центрального будинку художника, піднімаюсь сходами на третій поверх і ... завмираю у захваті від побаченого : "Які чудові картини!І скільки їх тут!" Ну, а далі - як водиться у нашому журналістському житті-бутті - незабутнє спілкування із автором прекрасних полотен, спілкування з її друзями і колегами, серед яких - один із найбільш відомих живописців України, який двічі встановлювали світові рекорди продажів сучасного українського мистецтва на міжнародному арт-ринку  Анатолій Криволап, спілкування із шанувальниками живопису, які вже давно закохані у творчість  Оксани Полтавець - Гуйди... Сестра художниці, Наталка Полтавець,  спілкуючись зі мною на фоні її портрету,по завершенню інтерв"ю із посмішкою запитує : "Не шкодуєте, що прийшли на виставку?" Відповідаю без роздумів : " Та що Ви! Навпаки : я справді щасливий, що мене запросили. Тут повинен побувати кожен, для кого фраза "З Україною в серці" - не просто слова. Адже кожна картина Вашої сестри торкається потаємних струн душі. І на серці від цього - так радісно!" А відео звіт  про цю справді непересічну мистецьку подію ви зможете подивитися у програмі "Мистецька хвиля +" на каналі Ukrvideotravel у Yuotube. 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут