Персональна виставка Ярослава Стеценка у галереї "Митець"

14 травня 2016
Open World
"З моменту, як я вперше взяв пензлика в руки, минуло чотири з половиною роки. І от тепер я став тим, ким став. Художник. І на за що в світі я не бажаю бути ніким іншим..."- так розповів мені про себе молодий митець Ярослав Стеценко, який, разом із його братом Олексієм, запросив знімальну групу нашого каналу на свою першу ПЕРСОНАЛЬНУ виставку.

Відбулася ця непересічна мистецька подія у київській галереї "Митець". Нагадаю: цей унікальний за своєю позитивною енергетикою арт-майданчик в історичному серці столиці завжди давав дорогу справжнім талантам.

Живопис Ярослава вразив мене з першого погляду. З усього видно: як його, митця свого часу дуже зацікавила творчість таких видатних художників, як Ніко Піросманішвілі та Амадео Модел'яні. І це відчувається - по стилю живопису Ярослава. Втім, молодий обдарований митець не намагається сліпо наслідувати класикам, а наполегливо й плідно шукає СВІЙ особистий шлях у мистецтві.

"Мій живопис можна охарактеризувати як новий, свіжий, неупереджений, непередбачуваний та незіпсований погляд на сучасне мистецтво і те, яким воно може бути", - розповідає про себе Ярослав. І це - правда. Якщо хочете пересвідчитися у справедливості самооцінки Ярослава Стеценка - завітайте до галереї "Митець". Переконаний: виставка робіт цієї обдарованої особистості вас приємно здивує.

А подробиці про її відкриття ви можете дізнатися, подивившись програму "Мистецька хвиля + " на каналі Ukrvideotravel у Yuotube.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут