Персональна виставка Олесі Рибченко "Дівчата і квіти" у Національній опереті України


З Оперети - з любов'ю! У День Святого Валентина у Національній опереті України (щира подяка вам за це, пане Богдане Струтинський!) - подвійна радість: чудовий концерт "Музика сердець" до дня закоханих і (як бонус до нього) прекрасно організована персональна виставка молодої талановитої київської художниці Олесі Рибченко "Дівчата і квіти".

Тобто, маємо несподіваний сюрприз: два в одному! Як доповнення одного виду мистецтва до іншого! І все - на високій творчій ноті. Саме так, як того вимагає справжнє Мистецтво.

В антракті між першою і другою частиною концерту "Музика сердець" ми поспілкувалися з керівником Національної оперети, народним артистом України Богданом Струтинським. Він не приховує задоволення: у залі - аншлаг, в арт-фойє - ніде яблуку впасти!

"Вважаю, так і повинно бути, - переконаний мій співрозмовник. - Адже глядачі приходять до Театру відпочити і серцем, і душею, і очима. І це чудово, коли один вид мистецтва доповнює інший. Ми й надалі будемо запрошувати в арт-фойє Оперети молодих талановитих живописців. Нехай люди, які приходять до нас послухати музику і помилуватися пластикою артистів на сцені під час антракту також насолоджуються високим і прекрасним живописом. Таке поєднання - на користь усім нам!"

Програму "Мистецька хвиля +", яка розповідає про творчість Олесі Рибченко, ви зможете подивитися на каналі Ukrvideotravel у Yuotube. Переконаний: після її перегляду Ви обов'язково придбаєте білет до головної Оперети країни (хоча це практично неможливо - всі білети на найближчі дні вже продано!) і завітаєте сюди, аби не лише послухати спів атристів і подивитися як вони танцюють, а й насолодитися картинами чарівної Олесі Рибченко. І не забувайте, друзі, підписуватися на наш канал! Адже ми працюємо для вас!

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут