Перехожі про Меморіал Голодомору у Вашингтоні (відео)

17 листопада 2015
UAPOST.US
Декілька тисяч українців та американців українського походження приїхали у столицю США спеціально для вшанування своїх пращурів, які трагічно загинули від геноциду проти українського народу влаштованого сталінським режимом з 1932 до 1933.

В ті роки загинуло близько 10 (десяти) мільйонів українців і ще мільйони білорусів, росіян та казахів, яких насильно морила голодом тодішня комуністична верхівка в особах Сталіна, Косіора, Кагановича, Петровського і багатьох інших комуністичних нелюдів.

У цей історичний для української нації і, зокрема, української діаспори день люди приїхали з усіх куточків Америки і України, щоби віддати шану загиблим в ці смутні для України часи. Тож освятити меморіал приїхали духовні лідери України, Патріарх Всія Русі-України Філарет, Митрополит Київський Святослав, та інші. 

Також на заході були присутні перша леді України, Марина Порошенко, посол України в США, Валерій Чалий, Конгресмен Левін, Голова СКУ, Євген Чолій, Голова УККА, Тамара Олексі та лідери українських громад Північної США та світу.

Після офіційної частини багаточисельна українська колона рушила головними вулицями Вашингтону до Білого Дому, де релігійні діячі провели спільну молитву за Україну.

UaPost

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

ЙДУ НА ВИ! Дослідник кинув виклик науковцям
В мережі проходить публічна дискусія щодо проблеми астрономічної функції курганного комплексу «Обсерваторія Безводівка». Дослідник-астроархеолог Гріандр Тарновський виклав всі матеріали та документи у відео.
Дивитись тут