OLVIA - ''MOONLESS PARTY''

PattySong. "Moonless party"

На Youtube з’явилось відео на сингл "Moonless party" співачки Ольвії, яке відкриє серію пісень-пиріжків. 

Давно уже стали популярними вірші-пиріжки (cookies). Тож творча команда, Джон і Ольвія (Ольга Баландюх, учасниця "Голос країни"-2020 в команді Тіни Кароль; учасниця Молодої опери "Ukraine – Terra Incognita"), вирішили, що можуть існувати також пісні-пиріжки (pattysong).

Першим “пиріжком” став сингл "Moonless party" про те, як лінивий хлопець закохався в не зовсім адекватну дівчину, яка в свою чергу любила малого хлопця.

Малий хлопець любив Snoop Dogg, а той, як часто буває у відомих реперів, любив лише сам себе.

Вони всі дуже хотіли полетіти на місяць, жити та розважатись там, але квиток дали лише Snoop Dogg.

От така заплутана історія.

Пісню написав відомий музикант Олег “Джон” Сук, він же John Bass (“Клуб шанувальників чаю”, “Мертвий півень”, проекти “Є”) більше трьох років тому. А під час тотального карантину разом зі співачкою Ольвією, яка записала вокал, музиканти у жартівливій формі виклали прагнення більшості вирватись з загальної паніки, обмежень та ізоляції.

Вирватись вдалось у Карпати, де 10-річна художниця Яся Онисько показала автору пісні свої малюнки і таким чином стала, можливо, першим в Україні десятирічною кліпмейкеркою.

Ольвія органічно вмонтувала себе в яскраво-кольоровий світ Ясі. Так вийшло яскраве та життєрадісне відео, яке не просто розповість про складний любовний багатокутник, а й підніме настрій в не надто веселих реаліях 2020 року.

Робота над серією пісень-пиріжків триває. Далі буде.

Учасники і виконавці:

Вокал, монтаж відео: Ольвія (Ольга Баландюх).

Художниця: Яся Онисько

Музика: John Bass

Текст-пиріжок: John Bass, Olvia

Зведення, мастер: Олег Мишловський

PattySong.

Виконавчий продюсер: Вячеслав Дебрянський
 


Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут