OLVIA & Ярослав Нудик — Гінкго Білоба (Official Video)

Молода співачка OLVIA випустила кліп на пісню «Ґінкго білоба». Вона заспівала разом із солістом легендарної вокальної формації «Піккардійська терція» Ярославом Нудиком.

Героїня співачки існує у вигаданому світі, де панує диво-дерево ґінкго білоба.

Намалювала цей світ відома львівська художниця Леся Квик. Роботи художниці зберігаються у Львівській картинній галереї, Національному музеї у Львові, у приватних колекціях. Леся Квик володіє техніками малювання на склі, шовку.

Активно працює як книжковий графік, оформлювач книг.

Сайт художниці http://www.kvyk.lviv.ua/

Ярослав Нудик – український співак, учасник української акапельної формації «Піккардійська терція» з 24 вересня 1992 року, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка 2008 року, заслужений артист України.

Сайт «Піккардійської терції» https://www.tercia.com.ua/
 

OLVIA (справжнє ім’я - Ольга Баландюх) є учасницею талант-шоу «Голос країни» 2020 в команді Тіни Кароль; учасниця Молодої опери «Ukraine - Terra Incognita»; учасниця міжнародного джазового фестивалю Jazz Bez 2020. Володарка унікального контральто, володіє великою палітрою музичних жанрів.

Співачка, яка за освітою є також художницею, сама змонтувала кліп.

Автором музики є відомий український музикант John Bass, який є автором  проектів «Є» 1995 та 2003, учасник груп «Клуб шанувальників чаю», «Мертвий півень».

– «Стрийський парк для мене є найкращим місцем на землі. Тут я відпочиваю душею і тілом, мозгами та мріями. Гуляючи по ньому, побачив на дереві свіжі таблички "гінкго білоба".

Людиска безбожно рубають дерева, а їх, виявляється, двоє: він і вона. А там де двоє, це вже стосунки. Одразу в голові виник цей нав'язливий мотив і слова, котрі звучать на початку і в кінці пісні (гінкго гінкго, гінкго білоба), причім чомусь голосами хлопців з "Піккардійської Терції". Намугикав собі мелодію під ніс і на телефон, попросив Макса написати текст крім тієї своєї гінкго білоби, OLVIA дала свою свіжу вокальну фарбу і придумала акапельний брідж перед фінальним мотивом, Славко Нудик дав фундамент під той мотив і ось що з того вийшло. Я дуже хотів, щоб OLVIA потрапила в світ Лесі Квик, котра примушує фарби співати джаз на картинах і однією лінією малює космос, пензлем, як скальпелем, оперує людську суть», – розповідає про створення пісні та кліпу Джон.

Це вже третя пісня, яку OLVIA та Джон записали разом. Перші дві – пісні-пиріжки «Moonless party» та «Хей, мамо!».

Також триває роботи над новими композиціями.

Учасники та виконавці:
Вокал, монтаж відео: OLVIA (Ольга Баландюх).
Вокал: Ярослав Нудик
Художниця: Леся Квик
Музика: John Bass, OLVIA
Текст: Макс Лан та John Bass
Зведення, мастер: Олег Мишловський
Виконавчий продюсер: В’ячеслав Дебрянський

(с) PattySong Music

А також інші пісні співачки:
«Хей, мамо!»
https://www.youtube.com/watch?v=mRsjLFGvPfw

«Moonless party»
https://www.youtube.com/watch?v=60fjSKZUG3c

Контакти:
Facebook: https://www.facebook.com/olviamusic
Instagram: https://www.instagram.com/o.balandiukh/


Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут