Ольга Баландюх feat. Геннадій Пересвіт - Присвята

Представляємо Вашій увазі перший сингл молодої львівської співачки Ольги Баландюх – Присвята. (творчий псевдонім – Ольвія). Композиція реалізована в стилі metal ballad. За словами виконавиці, ця пісня написана ще у 2014 році і присвячена дуже особливій людині, яка свого часу подарувала їй світ безмежного кохання та підтримку.

Вдихнути життя та реалізацію цій композицій допомогла яскрава співпраця з львівським музикантом та звукорежисером Геннадієм Пересвітом, який займався аранжуванням, записом декількох інструментів, таких як гітара, бас, ударна група та цілісним професійним оформленням пісні.  

Композиція цікава і незвична тим, що складається з декількох музичних розділів, які поєднані однією спільною темою. Ліричний початок, спокійний та віддалений, захоплює слухача таємничістю і переносить його в динаміку приспіву та подальшої структури. Кульмінаційного підсилення додає соло скрипки, яке виконала Ольга.

Обкладинкою треку стала художня зйомка львівської фотографині Оксани Терлюк. Наразі Ольга готується до зйомки відеокліпу на пісню "Присвята".

Вокал, музика, вірші, скрипка - Ольга Баландюх

FB https://www.facebook.com/o.balandiukh / Instagram @o.balandiukh

Аранжування, продакшн, гітара, бас-гітара, ударні - Геннадій Пересвіт.

FB https://www.facebook.com/peresvit.music / Instagram @peresvit

Peresvit Studio 2019


Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут