Олексій Анд: виставка "Траєкторія долі"

3 травня 2016
Open World
Що й казати: український художник Олексій Анд - фігура знакова в сучасному образотворчому мистецтві. За його плечима - десятки міжнародних виставок, слава і визнання. Цей живописець (це саме він вперше в Україні використав поняття "Асоціативний символізм") є визнаним майстром своєї справи. За оцінкою експерів низки міжнародних фестивалів, Олексій входить в двадцятку ТОП художників України!

Здавалося б, художник міг би вже самовдоволено спочивати на лаврах, іронічно поглядаючи на своїх колег з Олімпійської висоти: "Нумо, спробуйте, друзі, наздоженіть - якщо зможете"! Але в реальному житті - все навпаки.

Олексій Анд - трудоголік. Він не збирається зупинятися на досягнутому, весь час працює в поті чола свого. Одним словом, Майстер постійно перебуває у вічному пошуку власної траєкторії долі у великому Мистецтві!

До вашої уваги - програма "Мистецька хвиля+" про персональну виставку художника "Траєкторія долі", яка відкрилася у Центрі сучасного мистецтва "Совіарт" на київському Подолі.

Цю програму ви зможете подивитися на каналі Ukrvideotravel у Yuotube.

#OWItv
#OWIFilms
#OpenWorldInfo
#OWIFilmsStudio
#ВідкритийСвіт
#OpenWorldОткрытыйМир


Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут