Окрема розмова. Режисери "Братерство АТО"

18 лютого 2015
UAPOST.US
В студії UaPostTV Костянтин Могильник та Ярослав Овсієнко — режисери-документалісти. Автори проекту "Братерство АТО" - збірки документальних фільмів-нарисів про реальні історії людей, які перебувають в зоні військових дій на Сході України.

Робота над фільмом ще триває. Двоє його авторів – Сергій Лисенко та Мирослав Гай – саме зараз працюють під Дебальцево.

У той же час готові фрагменти – інтерв'ю Костянтин та Ярослав привези до США. Їхня мета - зібрати кошти на post-production фільму та для допомоги армії, і постраждалим від війни.

Youtube-канал проекту - www.youtube.com/channel/UCDxQ...
Сайт проекту - www.equites.org

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут