Окрема розмова. Марія Краснюк

31 липня 2015
UAPOST.US

19 липня в Українському Інституті модерного мистецтва Чикаго відбувся концерт талановитої української скрипальки Марії Краснюк.

Концерт проходив у стилі діалогу між виконавицею та слухачами. В програмі концерту – композиції Франца Шуберта, Генрика Венявського та Леоша Аначека. 

Інструмент Марії - скрипка, яку виготовив у 18-му сторіччі відомий французький майстер Жан Батист Війом (Jean Babtiste Vuillaume, 1798-1875).

Свою професійну кар'єру Марія починала в Україні, у львівській спеціалізованій музичній школі імені Соломії Крушельницької. На сьогоднішній день творча біографія Марії налічує лауреатство у понад двадцяти міжнародних конкурсах, десятки сольних виступів із симфонічними та камерними оркестрами України, Європи, Азії та Америки.

Дивіться також:
"Казковий" виступ ансамблю "Легенда" у Чикаго
Вистава-мюзикл "Over The Rainbow"
Благодійний концерт Ольги Яловенко у Чикаго
Виставка Оксани Ізбянської у Нью-Йорку


Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут