Найпопулярнішу різдвяну мелодію у світі виконали на українських народних інструментахУвесь світ знає цю мелодію як Carol of the Bells. Саме вона під час різдвяних свят найчастіше звучить біля головних ялинок міст, у торгових центрах і в наших домівках.

"Carol of the Bells" – це насправді наш рідний "Щедрик". Композиція, над якою український композитор Микола Леонтович працював майже усе життя.
Щедрик — то не розкладка пісні, то самоцінний твір, осяяний промінням генія, який посяде не останнє місце у світовій музичній літератур.
композитор Пилип Козицький
Вашій увазі "Щедрик" у виконанні чудового українського дуету B&B Project.

(via)

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Віталій Даниляк 8 січня 2018
Любове, ваша правда.
Думаю, ми доростемо до такого рівня.
Зараз завдання дизайнерів, як і инших творців, гармонізувати надбання Українства з вимогами часу.
Тоді ми неминуче переживемо в рази більшу хвилю переходу від запозиченого до рідного.
Мелодія виконана чудово, дякую Олені за статтю.
Дуже гарно! І дуже похвально, що молоді виконавці навертаються ДО РІДНОГО! Однак... складається враження, що це лише – через моду, бо якбú були справжніми патріотами, то подбали б і про УКРАЇНСЬКИЙ інтер’єр, і про УКРАЇНСЬКИЙ, а не скандинавсько-совєтський, символ Новоріччя (ДІДУХ), і про власний вигляд: НАЦІОНАЛЬНИЙ одяг і зовнішність (заросла борода чоловіка, та ще й молодого, – це зовсім не у звичаях українства!)... Моє зауваження – не задля критики, а з метою покращення. Бажаю вдосконалення!
ЙДУ НА ВИ! Дослідник кинув виклик науковцям
В мережі проходить публічна дискусія щодо проблеми астрономічної функції курганного комплексу «Обсерваторія Безводівка». Дослідник-астроархеолог Гріандр Тарновський виклав всі матеріали та документи у відео.
Дивитись тут