Національний природний парк Бузький гард показали з висоти пташиного польоту

4 серпня 2017
Annie


Унікальний Бузький гард показали з висоти пташиного польоту. Відео з’явилося на каналі МОЯ КРАЇНА.

"Бузький Гард" – це національний природний парк з унікальними ландшафтами. Особливий куточок природи з його каньйонами, урочищами і лісами знаходиться на півночі Миколаївської області: Первомайському, Арбузинському, Доманівському, Вознесенському та Братському районах. Парк неодноразово удостоювався звання одного з семи природних чудес України.

Парк охоплює каньйони і долини річок Південний Буг та Мертвовод. Загальна площа території досягає трохи більше 6 138 гектарів, а протяжність – майже 60 кілометрів. Саме ця місцевість як одна з найдавніших ділянок суші на материку здавна привертала учених, оскільки сповнена археологічними пам’ятками. Офіційною датою створення природного парку вважається кінець квітня 2009 року. Метою створення стало збереження, відновлення та раціональне використання природних комплексів долини річки Південний Буг, що мають велике природне, геологічне та історичне значення.

(via)

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

ЙДУ НА ВИ! Дослідник кинув виклик науковцям
В мережі проходить публічна дискусія щодо проблеми астрономічної функції курганного комплексу «Обсерваторія Безводівка». Дослідник-астроархеолог Гріандр Тарновський виклав всі матеріали та документи у відео.
Дивитись тут