Дивитись тут
Мовні уроки: співпадати чи збігатися?
Проект «Мовознай» покликаний допомогти українцям очистити мову від спотворень, підвищити рівень мовленнєвої культури.
У запропонованому випуску йдеться про вживання слів СПІВПАДАТИ—ЗБІГАТИСЯ.
Усі теоретичні положення підкріплено авторитетними лексикографічними джерелами та ілюстраціями з творів класиків українського письменства.
Також розглянуто вживання колоритного українського слова – пустотливий.
Зображення — http://amaryllisrue.blogspot.com.
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Умови використання матеріалів сайту
Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку
Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com
Умови використання матеріалів сайту
Скопіюйте цей код на ваш сайт, або блог:
UA Modna
0
Facebook
Для коментування потрібно увійти
Повідомити про помилку
Секрет трипільської амфори
Кожен охочий може отримати шматок трипільської кераміки за благодійний внесок для медичного підрозділу 2-го батальйону Правого сектору. Умови в кінці відео.
Дивитись тут
Дивитись тут
СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут
Дивитись тут