Міжнародна школа з інформаційної безпеки та національно-патріотичного виховання «Ліга стійкості»

Ми провели Міжнародну школу з інформаційної безпеки та національно-патріотичного виховання «Ліга стійкості». Учасники дізналися про сучасні інформаційні атаки проти України, пропаганду, кібербезпеку, досвід НАТО. А найголовніше – як використати це все на благо України.

Поділитися безцінними знаннями завітали найкращі в Україні експерти та журналісти:

Ілларіон Павлюк (Illarion Pavliuk)
Роман Скрипін (Roman Skrypin)
Олексій Арестович
Аркадий Бабченко
Mykhailo Makaruk
Yury Kolesnikov
Ігар Шчэкарэвіч
Oleg Poshedin
Ellina Shnurko-Tabakova
Vidadi Israfilov

Дякуємо Мiнiстерство молоді та спорту України і Національно-патріотичне виховання за фінансову підтримку.

Усе тільки починається!
Незважаючи ні на що:)

Більше фото https://ea.org.ua/ і тут


Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут