Майдан. Останній розділ

18 листопада 2014
Редакція
Першій річниці Євромайдану присвячується…

Ми багато чули, читали, бачили про Майдан, про те, що там відбувалось минулої зими, про людей, які віддали своє життя за ідею вільної, цілісної держави… Що сьогодні залишилось від місця, де ще рік тому почалась чергова боротьба українців за свою незалежність?

Те, що відбувалось на Майдані влітку, викликало багато критики. Та й справді, на перший погляд, видовище було не з найкращих. Закономірно виникало питання, що ці люди й досі тут роблять?

Цей документальний фільм розповідає історії людей - мешканців непопулярного Майдану, таких різних і цікавих. Кожен з них шукає або захищає щось своє, щось важливе…

Отож: Майдан – останній розділ!

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут