Цирк - Маятник часу / Pendulum of time - Шалені мрійники

17 вересня 2019
Open World

   Національний цирк України запрошує зазирнути у минуле разом з відкриттям 59-го циркового сезону та новою ексклюзивною цирковою програмою «Маятник часу» Pendulum of time – (Шалені мрійники).

Разом з унікальними та сенсаційними виконавцями програми ви зможите перевести стрілки годинника на кілька століть назад та опинитися у центрі пригодницької мандрівки у давнину.
Шоу вражає новими фантазійними рішеннями, адже тільки у цирку неможливе та недосяжне стає реальним.   

   Якщо Ви мрієте про відпочинок, мрієте провести час з родиною драйвово та з користю, не знаєте на чому зосередити свою увагу тоді вам точно до Цирку.

Не втрачайте свій шанс поринути у минуле разом з маятником часу!

#OWItv
#OWIFilms
#OpenWorldInfo
#OWIFilmsStudio
#OpenWorldОткрытыйМир


Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут