Львівський гурт Troye Zillia зняв анімований різдвяний кліп у повній темряві

11 січня 2017
Редакція

Темно. Ритм. Світло потрохи з’являється в кадрі у різних формах – це цятки, які ростуть, утворюючи космос. Політ. Надія. Природа, яка огортає і зазирає всередину.

Сьогодні в мережі з’явився дуже незвичний кліп. Він одночасно і світлий, і темний, а все тому, що виконаний в дуже особливій стилістиці. Львів’яни з гурту Troye Zillia презентували свою четверту відео роботу, яка дуже відрізняється від попередніх як тематикою, так і технікою виконання. Анімоване відео, яке творилось останні 3 місяці у співпраці з чорним театром NADIR, – це зовсім інша думка про Різдво і його роль в житті кожного з нас.

"Ми хотіли зазирнути всередину нас і побачити, що з цього вийде. Саме тому вибрали техніку, яка змінює реальність і дає більше місця для фантазій та уяви. Загалом Різдво крім традиційних обрядів щороку підштовхує задуматись про внутрішній світ, спитати себе – хто, чому і навіщо?"

Для глядача може здатись, що кліп є комп’ютерною графікою, але тут сюрприз – все це анімація зроблена вручну художниками та аніматорами. Декорації та анімація для кліпу готувалися ще від літа, а у зйомках кліпу взяв активну участь театр NADIR (що в арабській мові означає точку протилежну до зеніту) зі Львова, який працює ще від 2002 року. 

Аудіо до цього кліпу теж дуже свіже – пісня Lullaby for Jesus (Спи Ісусе) є частиною міні-альбому RIZDVO, що вийшов 6 січня 2017 року. Цей диск є польсько-українським проектом, який відкриває нове звучання гурту і представляє композиції у різних жанрах – лаундж, соул та фолк. Новий стиль звучання колядок дихає з одного боку мінімалізмом, різдвяною містикою, а з іншого - радістю і живістю. Кожна з композицій має свою унікальну історію.
 
А послухати альбом можна тут:


Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут