Квартет "Гетьман" - ювілейний концерт

27 грудня 2016
Open World
На Головній сцені Палацу мистецтв «Україна»  відбувся яскравий,  ювілейний концерт народних артистів України  — квартету «Гетьман»!
Квартет «Гетьман» був заснований у 1991 році. І ось, вже 25 років у виконанні учасників квартету звучать естрадні та народні пісні, джаз та класика!
Майстерне володіння неповторним тембром, з великим діапазоном голосу, дає можливість злиття голосів квартету в єдине самобутнє багатоголосе співзвуччя та прекрасне виконання сольних творів!
В піснях квартету «Гетьман» — світла душа і велике кохання, життя України та її доля, історія українців і наш сьогоднішній день!
Ювілярів вітали: Оксана Білозір,  Павло Зібров,  Анатолій Матвійчук,  Олександр Злотник,  Олег Шак,  Петро Мага, Вадим Крищенко,  Оксана Пекун,  Валентина Степова,  Тетяна Піскарьова,  Леонід Сандуленко,  анс. ЗСУ,  анс. ім.П.Вірського, анс. Національної Гвардії!

#OWItv
#OWIFilms
#OpenWorldInfo
#OWIFilmsStudio
#ВідкритийСвіт
#OpenWorldОткрытыйМир


Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут