Криза ідентичності - психіатріяПопередній випуск - "Для чого чоловік?" - youtu.be/VbZM00knzTE

В чому проблема?

Навіть коли ми володіємо цінною річчю, але не розуміємо в чому її цінність, вона буде просто псуватися. ХОЧА могла би бути навіть дуже корисною!

Десь так само відбувається зараз з ЧОЛОВІКОМ. Міг би бути навіть дуже корисним, але мало хто знає ЩО він і ДЛЯ ЧОГО?

Коли людина не знає ХТО ВОНА і ДЛЯ ЧОГО – це називається кризою ідентичності. А криза ідентичності в психіатрії (для дорослої людини!) – це психічний розлад, що є властивим психічно хворим людям.

Ідентичність — це зв'язок особистості зі спільністю, ототожнення людиною себе з певною суспільною групою, укорінена в духовному світі особистості система цінностей, ідеалів, норм, вимог відповідної спільності. Ця система духовних якостей проявляється як її усталене ядро. Завдяки цій системі соціальних регулятивів формується внутрішня система ставлення особистості до світу і до самої себе, система самоконтролю і самоорієнтації.

Тобто коли ми, в даному випадку, говоримо про ЧОЛОВІКА і ЙОГО РОЛЬ або функцію, то зустрічаємося з такою собі загально-суспільною психічною хворобою.

Спостерігаючи за тенденціями в світі, можна дійти висновку, що такі базові поняття, котрі стосуються чоловіка, як, наприклад, батько, просто нівелюються (згладжуються або навіть просто знищуються) зі свідомості людей.

☝ Підписатись на канал ТАТО ВЛОГ можна в соц мережах:

www.facebook.com/TATOVLOG
tatovlog.uamodna.com
www.instagram.com/tatovlog
twitter.com/voven_s
Telegram - t.me/joinchat

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com