Рецепт котлети по-київськи, від якого у вас буде захват

8 листопада 2018
Григорій

Друзі, сьогодні наша колекція рецептів поповнилась традиційною візитною карткою міста Києва, а саме рецептом котлети по-київськи.

Виявляється, боротьба за право винаходу точиться між кількома країнами, а саме Францією, Росією та Америкою. Ну і, звісно, тривають суперечки щодо походження назви цього кулінарного витвору! 

Головне, що навіть сьогодні рецепт користується популярністю і його завжди можна замовити в ресторанах або самому приготувати. 

Отже, що нам знадобляться для приготування.


Інгредієнти:

  • куряча грудинка;
  • вершкове масло;
  • зелень;
  • сіль;
  • перець;
  • яйця;
  • борошно;
  • панірувальні сухарі;

Приготування:

Вершкове масло необхідно нагріти до кімнатної температури, додати в нього дрібно нарізані кріп та петрушку. Отриману суміш ретельно розмішуємо та в процесі додаємо сіль та перець за смаком. Далі масло викладаємо на харчову плівку та формуємо кульки для начинки. Суміш відправляємо в морозилку на півгодини, щоб масло встигло добре охолонути.

Курячу грудку розрізаємо повздож та розкладаємо на поверхню, накриваємо харчовою плівкою та акуратно відбиваємо, щоб у нас вийшла відбивна. М’ясо має бути товщиною біля 0,5 см. Далі викладаємо на філе охолоджену начинку та акуратно згортаємо в котлету. Перед згортанням м'ясо додатково можна посолити та поперчити. Загорнуту котлету по черзі обвалюємо в муці, яйці та панірувальних сухарях. Бажано це зробити по два рази. 

Котлету в паніровці кладемо на добре розігріту пательню з олією.  Шар олії має бути не менше сантиметра. Тоді котлета добре просмажиться і паніровка буде триматися. Готувати орієнтовно по 5 хвилин з кожного боку.


Рекомендують доводити до готовності котлети в розігрітій до 200 градусів духовці протягом 10 хвилин.

Приготування котлети по-київськи вдома  це чудовий досвід, яким ви залишитесь задоволені.


Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут