Колективна виставка митців "Спогади про..."

9 липня 2016
Open World

"Є спогади, які не захочеться віддати навіть за скарб. Адже вони дорожчі. Вони - дорогоцінні камені пам'яті", - влучно підмітив у своєму романі "Місячний камінь" мудрий Уілкі Коллінз.

Особисто я на всі сто відсотків погоджуюся з думкою великого письменника. І зайвий раз пересвідчився у правоті слів Уілкі Колінза, коли завітав сьогодні до київської галереї "Митець". Її директор Анна Лавреха довго розмірковувала: як же назвати чергову колективну виставку, яка зібрала роботи молодих і не надто художників із багатьох регіонів України? Думала-думала і придумала! Виставка, у якій свої роботи публіці та мистецтвознавцям демонструють 11 авторів, називається елегантно і загадково "Спогади про…" 

У кожного ці спогади – свої, глибоко інтимні та дуже романтичні… Завітайте на виставку, на якій представлені картини і скульптури Марини Лельчук, Олени Леус, Ярослава Стеценка, Анатолія Ткачука, Олександра та Володимира Микитенків, Оксани Грек, Олени Василів, Галини Константюк, Ольги Чудної та Дениса Адушкіна – і ви, сподіваюся, зрозумієте, що саме мав на увазі Уілкі Колінз, коли написав у своєму "Місячному камені" слова, які будь-яку культурну людину змушують замислитися над сенсом Життя.

#OWItv
#OWIFilms
#OpenWorldInfo
#OWIFilmsStudio
#ВідкритийСвіт
#OpenWorldОткрытыйМир


Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут