Книга "Художник Мєшкова": розділ "СПОВІДЬ"


Геніальні митці живуть поруч із нами, а ми іноді, на жаль, і не відаємо про них! Це я про заслуженого діяча мистецтв, народного художника України, кераміста, архітектора за фахом Людмилу Іванівну Мєшкову, про творчість якої нещодавно було видано чудово оформлену книгу. Вона так і називається - "Художник Мєшкова".

Автор цього чудово оформленного мистецького видання - професор Міжнародної Академії Архітектури, Посол Миру, журналіст, фотохудожник Юрій Іванович Пісковський. Він, здається, вклав у цей унікальний фоліант і душу, і серце. Адже глибоко шанує і поважає відому українську мисткиню, персональні виставки якої тріумфально проходили в багатьох містах світу, серед яких - Вільнюс, Лейпціг, Брюссель, Париж, Тбілісі ...

У передмові до книги (а складається вона із п'яти розділів: "Природа", "Композиції", "Портрети", "Сповідь" та "Виставки") президент Національної Академії мистецтв України, академік Андрій Чебикін написав так: "Незвичайна творчість Людмили Іванівни Мєшкової зачаровує і об'єднує людей, надихає і зігріває любов'ю. Художниця прагне пригорнути до свого великого серця кожну людину, кожну квітку і стеблинку в полі, благословенну батьківську землю, Великі Сорочинці, всю країну, увесь світ..."  

Про те, що Людмила Мєшкова є  митцем  світового рівня, ви зможете дізнатися із програми "Мистецька хвиля+" на каналі Ukrvideotravel. Вірніше, таких програм - п'ять. Отож, нині пропонуємо вашій увазі розділ "СПОВІДЬ" із книги "Художник Мєшкова" Юрія Пісковського.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут