Книга "Художник Мєшкова": розділ "Композиції"

29 листопада 2016
Сергій Комісаров

Геніальні митці живуть поруч із нами, а ми іноді, на жаль, і не відаємо про них! Це я про заслуженого діяча мистецтв України, народного художника України, кераміста, архітектора за фахом Людмилу Іванівну Мєшкову, про творчість якої нещодавно було видано чудово оформлену книгу. Вона так і називається - "Художник Мєшкова".

Автор цього чудово оформленного мистецького видання - професор Міжнародної Академії Архітектури, Посол Миру, журналіст, фотохудожник Юрій Іванович Пісковський. Він, здається, вклав у цей унікальний фоліант і душу, і серце. Адже глибоко шанує і поважає відому українську мисткиню, персональні виставки якої тріумфально проходили в багатьох містах світу, серед яких - Вільнюс, Лейпціг, Брюссель, Париж, Тбілісі ...

У передмові до книги (а складається вона з п'яти розділів: "Природа", "Композиції", "Портрети", "Сповідь" та "Виставки") президент Національної Академії мистецтв України, академік Андрій Чебикін написав так: "Незвичайна творчість Людмили Іванівни Мєшкової зачаровує і об'єднує людей, надихає і зігріває любов'ю. Художниця прагне пригорнути до свого великого серця кожну людину, кожну квітку і стеблинку в полі, благословенну батьківську землю, Великі Сорочинці, всю країну, увесь світ..."  

Про те, що Людмила Мєшкова є митцем світового рівня, ви зможете дізнатися з програми "Мистецька хвиля+" на каналі Ukrvideotravel. Вірніше, таких програм буде п'ять. Отож, нині пропонуємо вашій увазі розділ "КОМПОЗИЦІЇ" із книги "Художник Мєшкова" Юрія Пісковського.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут