"Клоуни forever!"

10 травня 2016
Open World
"Нова циркова програма "Клоуни forever!", яка стартувала у Національному цирку України 7-го травня цього року - це саме те, що потрібно сьогодні нашим глядачам!" - переконана генеральний директор Національного цирку України, народна артистка України Людмила Шевченко.

Вона чесно зізналася журналістам: автори програми - молоді талановиті режисери-постановники - хотіли назвати цю програму "Цирк поїхав, клоуни лишилися". Але Людмила Олексіївна своїм рішенням не дозволила зробити цього, хоча вважає, що клоунів у нашому житті - справді більше, ніж треба. Їх можна побачити і у своєму домашньому оточенні, і на роботі, і під куполом Верховної Ради... Чим дивуватиме малечу і дорослих Національний цирк України в рамках програми, яка зібрала найкращі колективи, ви дізнаєтеся із інтерв'ю Людмили Шевченко на каналі Ukrvideotravel.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут